MYŠLENKA "DĚLÁME TO PRO DĚTI"

O NÁS

Společnost Vojtěch Cetl vznikla v roce 1999 jako interimová aktivita jednoho člověka. Přes různé pozice v rámci jednoho chemického koncernu se k mé aktivitě přidala v roce 2004 moje manželka Marie. Chemický koncern přinášel mnoho nových zkušeností a poznatků, které nás posunuly dopředu.

V roce 2014 jsme přijali oslovení od společnosti millaminis s.r.o., která nás zavedla k přípravě produkce dětských hraček na území České republiky. Po čtyřech letech jsme se rozhodli, z několika osobních i objektivně zásadních důvodů vydat se vlastní cestou. 

NAŠE DNEŠNÍ AKTIVITY LZE ROZDĚLIT DO NĚKOLIKA SMĚRŮ:

První z nich je příprava a následná realizace her pro děti a dospělé.

Nejde však o hry jen tak ledajaké. Snažíme se vymyslet, připravit a uvést do života hry, které děti nejen baví, ale zároveň je naučí spoustu důležitých věcí. Mezi naši první hru, tedy vlastně hlavolam patří určitě HLAVOLAM ŽIVOTA, dále potom hra SMĚNA, která učí děti, že v životě není nic zadarmo a v březnu 2019 jsme uvedli na trh hry a hlavolamy OBRAZCE ve dvou variantách - OBRAZCE GEOMETRICKÉ a OBRAZCE PRAVOÚHLÉ.

Druhým směrem, kterému se věnujeme, je samotná výroba a distribuce našich, a nejen našich výrobků.

Vše, co vyrábíme, vychází z několika podmínek. 

Produkt musí být pro co nejširší věkovou skladbu, dnes vyrábíme věci pro děti již od narození, které jsou stejně tak velmi oblíbené i u rodičů i prarodičů. 

Výrobek je vyroben z příjemné měkké hmoty. Upřednostňujeme vlastní upravenou pěnovou hmotu, která poskytuje bezpečí i radost všem.

Produkci, kterou přinášíme na trh předvádíme a ukazujeme ji přímo spotřebitelům, což zajišťuje její dobrou znalost, hned si lidé hrají, což je nenahraditelné pro oblibu našich her.

Dále vzděláváme pedagogy a učíme je naše výrobky používat v co nejširší škále možností, proto se s našimi výrobky velmi často potkáte ve školských, ale i mimo školských zařízeních, jako jsou dětská centra a skupiny, mateřské a základní školy, družiny, a také střediska volného času (DDM).

Společně s lektory přednášíme v rámci vzdělávání nejen pedagogů. Pro tyto účely používáme partnerské výrobky, které vybíráme právě s důrazem na edukaci, zábavu a věkový rozsah využití. To celé děláme pro děti, a tak vznikla myšlenka – Děláme to pro děti.

Vojta a Majka Cetlovi