AKCE PRO VEŘEJNOST

V rámci akcí pro veřejnost, které připravujete vy, MŠ, ZŠ, DDM, SVČ, MÚ apod. za vámi rádi přijedeme a připravíme pro účastníky program plný HER a HLAVOLAMŮ nebo i TURNAJ ve hře 3iQ. Pro starší žáky, studenty a dospělé nabízíme i program ÚNIKOVÉ a DETEKTIVNÍ HRY.

Všechny hry a hlavolamy přivezeme s sebou. Malí i velcí účastníci si budou moci vyzkoušet a zahrát známé i méně známé a neobvyklé hry a hlavolamy. V případě pořádání turnaje ve hře 3iQ si účastníci odnesou hezké ceny.

Kontaktujte nás, abychom se mohli domluvit na podrobnostech.

Rezervujte si termín co nejdříve, kalendář se nám rychle plní!

TÉMATICKÉ DNY A AKCE

Připravíme pro vás a vaše děti den plný zábavy, her a hlavolamů na vámi zadané téma.

Přijedeme za Vámi na příměstský nebo letní tábor, školu v přírodě a jiné akce a připravíme pro vaše děti půldenní nebo celodenní program zaměřený tématicky podle vašeho přání.

Kontaktujte nás, abychom se domluvili na podrobnostech.

Termíny si rezervujte co nejdříve, kalendář se nám rychle plní!

PROPOJENÍ VĚKOVÝCH GENERACÍ

Připravujeme setkání dětí se seniory a vybíráme pro jejich společně strávené chvíle jednoduché a složitější hry a hlavolamy.

Společně strávené chvíle dětí a seniorů přinášejí radost všem.

Rádi vám poradíme nebo vás přijedeme podpořit, kontaktujte nás.

TRÉNINK JEMNÉ MOTORIKY A PAMĚTI

Spolupracujeme s různými organizacemi, jako například Roska (sdružení pro lidi s roztroušenou sklerózou) z Plzně, Prahy, Brna apod. pro které pořádáme „Dny tréninku jemné motoriky a paměti.“ 

V rámci tohoto programu provádíme rehabilitační cvičení pro ruce, protažení svalů od konečků prstů po svaly na zádech, to vše u stolu s přispěním našich speciálních Ergoterapeutických pomůcek. Dále společně vyzkoušíme trénink paměti pomocí vybraných her, hlavolamů a dalších pomůcek. Veškeré vybavení a pomůcky dovezeme s sebou.

Program vždy upravujeme dle potřeb účastníků.

PŘEDNÁŠKY A ŠKOLENÍ

Školení pedagogů

Naučíme vás naše i námi dodávané výrobky používat. Ukážeme vám co nejširší škálu možností jejich využití v praxi. Spolupracujeme s MŠ, ZŠ, DDM, SVČ apod.

Přednášky

Připravíme pro Vás přednášku pro zájemce o informace, jak zábavnou formou podpořit vzdělání dětí, jak rozvíjet jemnou dětskou motoriku, jazykovou, matematickou a finanční pregramotnost a gramotnost. Představíme Vám kognitivní a ergoterapeutické pomůcky a hry. Věříme, že i pro dospělé půjde o zábavu a zajímavé informace.